//
you're reading...
Stream

Moon & Walker: Love A Little More (Ride The Universe Remix)

moonwalker

Avustralyalı ikili Moon & Walker’ın ilk single‘ı Love A Little More, etcetc etiketiyle iki gün önce piyasaya çıktı. İkilinin, doğal olarak müziklerine yeni şeyler katan dünya genelindeki seyahatlerine göndermede bulunduğunu tahmin ettiğim ”created in Australia and finished in the end of the Swedish Summer” diye açıklaması yapılan parçanın single EP’sinde extended orijinal versiyonu ile birlikte Richard Dinsdale, Kill FM ve Ride The Universe remiksleri yer alıyor.

Digitalfoxglove ve Leisure Council’in birleşmesiyle oluşan Ride The Universe, coşkulu, yüksek tempolu ve ”the sun drenched disco of Australian summers and the melancholy melodies of the Swedish light” diye açıklanan orijinalinin genel havasını korumuş ve tempoyu biraz düşürerek ortaya çok hoş yazlık (orijinali deniz kenarı ise remiksi havuz başı diyebilirim) bir elektro disko funk çalışma çıkarmış.

[Ek Bilgi: İkili hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım, tamamen gizemli bir ikili. Tahminen bazı öğrendiklerim var ama kesinleştiremediğim için bir bilgi veremiyorum. İkiliyi bilen varsa beni de bilgilendirebilir mi?]

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Play this site on Shuffler.fm

Archives / Arşiv

Categories / Kategoriler

%d bloggers like this: